Наші досягнення

ВІТАЄМО УЧАСНИЦЬ  ІХ ЧЕМПІОНАТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ !!!
ДАЦИШИНА ВІКТОРІЯ - І МІСЦЕ В ГРУПІ Ж-12
КОЛЯДА КАТЕРИНА - ІІ МІСЦЕ В ГРУПІ Ж-12
КУЗЬМІНА АЛІНА - 4 МІСЦЕ В ГРУПІ Ж-12
МОЛОДЦІ ДІВЧАТА !!! Бажаємо успіхів і досягнень в туризмі !!

ВІТАЄМО КОМАНДУ СТК "ЕДЕЛЬВЕЙС" І ТРЕНЕРА Хомякову Олену Миколаївну З ПЕРЕМОГОЮ У Х ЧЕМПІОНАТІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ І СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ "АЗИМУТ -2016".ДІТИ ПРИНЕСЛИ 4 ПЕРШИХ МІСЦЯ КОМАНДІ В ТАКИХ ГРУПАХ:
Шаповалов Феодосій -М-18 - 1-е місце
Шаповалова Марія Ж -16 - 1е місце
Коляда Катерина Ж - 14 - 1-е місце
Гордієнко Артем М -12 - 1е місце
МОЛОДЦІ! Бажаємо Вам нових ПЕРЕМОГ і нових СТАРТІВ !!!!

Вітаємо вихованців клубу "Eдельвейс", які завоювали три кубки Полтавської області. Одержали 12 медалей та 15 грамот.
Склад команди: 1а зв'язка - Кузьміна Аліна і Коляда Катерина - ІІ місце в загальному заліку
2а зв'язка - Дацишина Вікторія і Романенко Анастасія - ІІІ місце в загальному заліку
3я зв'язка - Данилевський Данило і Гордієнко Артем - ІІ місце в загальному заліку серед чоловічих зв'язок.
В особистих виступах на дистанції "Гірські перешкоди" : Дацишина Вікторія - ІІ місце Кузьміна Аліна - ІІІ місце Гордієнко Артем - ІІ місце
Активну участь брала і показала сильну волю до перемоги на дистанції "Гірські перешкоди"- Кириленко Юлія.
Тренер Хомякова Олена Миколаївна

Вітаємо команди СТК "Едельвейс" з перемогою у відкритих змаганнях з гірського туризму"ВИСОТА 2017" Кузьміна Аліна, Коляда Катерина, Романенко Анастасія, Гордієнко Артем, Кириленко Юлія Злобіна Дарина. Змагання проходили в м. Верходніпровск, Дніпропетровська обл. Команда посіла друге місце на дистанції «Гірські перешкоди», друге місце на дистанції «Рятувальні технічні прийоми» і ПЕРШЕ МІСЦЕ В ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ!
В особистому заліку Коляда Катерина посіла друге місце серед дівчаток, і Романенко Анастасія посіла третє.
Всього виступало 13 команд з різних міст Дніпропетровкої області
Тренер Хомякова О. М.

Нові перемоги на Кубку України з гірського туризму та Кубку Полтавської області з гірського туризму

16-18 березня 2018 року був провдений Відкритий Кубок Запорізької області зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі "Кубок Едельвейса"
Прийняли участь 17 команд з Віьногірська, Вільнянька, Кривого Рога, Мелітополя та Запоріжжя.
 Ми дуже вдячні всім тим, хто приймав участь та допоміг у проведенні та організації змагань. Дякуємо спортсменам за участь, дружні відносини та розуміння